Dnia 3 października 2014r. wszystkie grupy przedszkolne obchodziły Dzień Uśmiechu. Dzieci postanowiły podzielić się nim z najbliższą okolicą oraz z instytucjami, z którymi przedszkole od lat współpracuje. Każda z grup miała przydzieloną trasę.

I tak najmłodsze nasze dzieci, czyli Mróweczki oraz Żuczki odwiedziły: Dyrekcję Zespołu Szkół, Panie pracujące na stołówce szkolnej , Policję, Ośrodek zdrowia , Centrum „Pod Dębami” oraz sklep „Emilka”.

Z kolei grupa Pszczółek odwiedziła Urząd miasta, Bibliotekę Publiczną, sklepy: „Pszczółka Maja” i sklep ogrodniczy, kwiaciarnię oraz Panią Prezes GS HALINÓW.

Grupa Biedronek miała za zadanie rozdać uśmiechy w Piekarni p. Marii Krupy, w sklepie „U Marty” oraz sklepie „Adam” w Długiej Kościelnej. Nie udało się niestety odwiedzić strażaków, ponieważ dzieci nikogo nie zastały.

Motylki odwiedziły Bank Spółdzielczy w Halinowie, następnie sklep spożywczy obok poczty, Pocztę oraz Aptekę u p. Katarzyny Goździewskiej.

Świetliki natomiast powędrowały do Przychodni Weterynaryjnej na ul. Jana Pawła.

Wszędzie zostaliśmy uroczyście przyjęci, dzieci wyrecytowały wierszyki i rozdały drobne niespodzianki oraz balony, których nie zabrakło również dla innych mieszkańców naszego Miasta. :)